A 2020/2021-es tanévre kollégiumi felvételt nyert diákjaink

A 2020/2021-es tanévre kollégiumi felvételt nyert diákjaink

9. évfolyam
1 BANICS DÓRA ERIKA
2 BICZÓ VIVIEN
3 BITA LEVENTE
4 CZETIN BOTOND
5 DÓCZI DÁNIEL
6 GAÁL BOTOND
7 HORVÁTH MARTIN JÓZSEF
8 MAGYAR BOTOND
9 MARTON MARA
10 PERJÉS LILI
11 PULAY PATRIK KRISZTOFER
12 RÁKOS TIFANI
13 SZABÓ DÁVID
14 SZILI VANDA
15 VIATER BENCE
16 VIDA SZILÁRD BOTOND
17 BALOGH LAURA
18 JENEI LILLA
19 KATONA LÁSZLÓ PÉTER
20 KATONA ZSELYKE LILI
21 NAGY VIKTÓRIA
22 PAP BALÁZS JÁNOS
23 RODLER BÁLINT
24 SEBESTYÉN JÁZMIN MÍRA
25 SZABÓ LILLA KITTI
26 VARGA MÁTÉ
27 BORSODI-BOZSÓ DOROTTYA KÍRA
28 CSIHAR MARTIN MÁRK
29 HAJNAL BENCE
30 NAGY BÁLINT
31 NAGY LEVENTE GÁBOR
32 NÉMETH GERGŐ
33 SEBESTYÉN ÁKOS
34 VIDA PÉTER LÁSZLÓ
35 LUCZI DÓRA
36 MOLNÁR BOGLÁRKA
37 NAGY KRISZTIÁN
38 SZABÓ KIARA

 

10-13. évfolyam
1 Babaics Ábel   1 Aranyi Georgina
2 Bartl Balázs Ernő   2 Benkő Judit
3 Békefi Omár Géza   3 Bertha Anna Etelka
4 Bokor Péter   4 Bönöck Viktória Piroska
5 Bucsek Máté   5 Bősze Eszter Anna
6 Csanádi Márk László   6 Burka Amina
7 Darázsdi Dorián   7 Csonka Sára Éva
8 Fekete Bálint   8 Csordós Viktória
9 Gálos Lukács   9 Csuk Nóra Anna
10 Gecse Tamás Dominik   10 Domsits Cintia
11 Gerencsér Alex Adrián   11 Fitos Mercédesz
12 Horváth Patrik   12 Fliszár Boglárka
13 Horváth Richárd   13 Fodor Rebeka
14 Illés Marcell   14 Gaál Zsanett
15 Józsi Dominik Attila   15  
16 Judi Benjámin   16 Gerencsér Karolina
17 Karamán Márk   17 Hajtó Antónia
18 Kiss Tamás Endre   18 Hanis Barbara
19 Kovács Kolos   19 Hóbor Rebeka
20 Kővári Dávid   20 Horváth Eszter
21 Kristyán Gergő   21 Káldi Janka Ágnes
22 Lábas Bence Botond   22 Kása Csenge Dorina
23 László Dávid   23 Kelemen Molli
24 Makai István Dániel   24 Kereszturi Lilla Anna
25 Molnár Richard   25 Kéri Katalin Kitti
26 Nagy Dominik Patrik   26 Kocsis Dorina
27 Nemes György   27 Kovács Alexandra Katalin
28 Nyerges Hunor István   28 Kránitz Alexandra
29 Pattantyus Márk Benjámin   29 Márkus Kitti
30 Pintér Gergő   30 Nagy Liliána
31 Polgár Bendegúz   31 Nagy Loretta
32 Rába Botond   32 Nagy Nóra
33 Rosta Dávid   33 Németh Liza
34 Ruisz Artúr   34 Németh Mia Kiara
35 Scheich Tamás   35 Pálfy Barbara
36 Schnitzer Tamás   36 Sámson Dóra Adrienn
37 Stummer Zoltán   37 Somodi Kinga
38 Suba József Krisztián   38 Szabó Bianka Anna
39 Szabó Bálint   39 Szalay Jázmin
40 Szabó Bence   40 Szűcs Hanna Gréta
41 Szabó Marcell   41 Tóth Lili
42 Szeleczki Ferenc Antal   42 Török Jázmin
43 Szupper Olivér András      
44 Tarsoly Gyula Krisztián     AKADÉMIA
45 Timbókovics Balázs   1 Szijjártó Ármin
46 Tóth Bence   2 Horváth Balázs
47 Tóth Buda   3 Domján Donát
48 Tóth Máté   4 Horváth József
49 Varga Bence   5 Kiss Barnabás
      6 Kovács Bence
      7 Nagy Roland Huba
      8 Szekeres Enzó Márió
      9 Tóth Kristóf
      10 Lórántfy Barnabás
      11 Muzsi Boján Péter
      12 Rózsa Dominik
      13 Antal Gellért
      14 Kovács Dominik
      15 Sipos Bence
      16 Sulyok Dániel Ferenc
      17 Sulyok Marcell Kálmán
      18 Volter Patrik
      19 Csomós Dominik Ádám
      20 Heiter Bence

 

Kérjük azokat a felvett diákokat, akik időközben úgy döntöttek, hogy mégsem kérnek kollégiumi elhelyezést, minél előbb jelezzék a tgy.hermanisk@gmail.com címen, hogy helyükre az elutasítottak várólistájáról tudjunk kiértesíteni tanulókat!

Kollégiumi beköltözés:

  • 9. évfolyam: 2020. augusztus 30., vasárnap 15:00 - 16:00 között (Szülői értekezlet: 16.00)
  • 10-13. évfolyam: 2020. augusztus 31., hétfő 12:00 órától

 

Szerző: 
TGy
Címkék: