A 2019/2020-as tanévre kollégiumi felvételt nyert diákjaink

A 2019/2020-as tanévre kollégiumi felvételt nyert diákjaink

1. Aranyi Georgina 9.   53. Suba József Krisztián 10.
2. Bartl Balázs Ernő 9.   54. Szabó Bálint 10.
3. Bertha Anna Etelka 9.   55. Szabó Bence 10.
4. Bucsek Máté 9.   56. Szabó Bianka Anna 10.
5. Burka Amina 9.   57. Szalay Jázmin 10.
6. Gerencsér Karolina 9.   58. Szűcs Hanna Gréta 10.
7. Járóka Olivér 9.   59. Török Jázmin 10.
8. Kereszturi Lilla Anna 9.   60. Babaics Ábel 11.
9. Kéri Katalin Kitti 9.   61. Darázsdi Dorián 11.
10. Kiss-Lantos Hanna 9.   62. Ezüst Tűzvirág 11.
11. Kristyán Gergő 9.   63. Fliszár Boglárka 11.
12. Lábas Bence Botond 9.   64. Fodor Rebeka 11.
13. Marácz Hanna 9.   65. Hajtó Antónia 11.
14. Nagy Nóra 9.   66. Hóbor Rebeka 11.
15. Nemes György 9.   67. Illés Marcell 11.
16. Nyerges Hunor István 9.   68. Káldi Janka Ágnes 11.
17. Polgár Bendegúz 9.   69. Kiss Tamás Endre 11.
18. Szeleczki Ferenc Antal 9.   70. Kővári Dávid 11.
19. Takó Mónika 9.   71. Makai István Dániel 11.
20. Tóth Buda 9.   72. Nagy Loretta 11.
21. Tóth Lili 9.   73. Németh Amanda 11.
22. Závecz Virág 9.   74. Németh Bálint 11.
23. Benkő Judit 10.   75. Németh Liza 11.
24. Bertha Balázs 10.   76. Pintér Gergő 11.
25. Csanádi Márk László 10.   77. Rosta Dávid 11.
26. Csonka Sára Éva 10.   78. Ruisz Artúr 11.
27. Csordós Viktória 10.   79. Sámson Dóra Adrienn 11.
28. Csuk Nóra Anna 10.   80. Szabó Bence 11.
29. Domsits Cintia 10.   81. Szupper Olivér András 11.
30. Fekete Bálint 10.   82. Tarsoly Gyula Krisztián 11.
31. Gálos Lukács 10.   83. Timbókovics Balázs 11.
32. Gecse Tamás Dominik 10.   84. Tóth Bence 11.
33. Gerencsér Alex Adrián 10.   85. Tóth Máté 11.
34. Hanis Barbara 10.   86. Varga Bence 11.
35. Horváth Eszter 10.   87. Varga Noémi Csenge 11.
36. Horváth Richárd 10.   88. Bellovics Auróra 12.
37. Józsi Dominik Attila 10.   89. Bokor Péter 12.
38. Judi Benjámin 10.   90. Bönöck Viktória Piroska 12.
39. Karamán Márk 10.   91. Fitos Mercédesz 12.
40. Kása Csenge Dorina 10.   92. Galát Zita 12.
41. Kocsis Dorina 10.   93. Horváth Patrik 12.
42. Kovács Alexandra Katalin 10.   94. Istenes Tamás Ervin 12.
43. Kovács Kolos 10.   95. Kelemen Molli 12.
44. Kránitz Alexandra 10.   96. Könye-Balla Emese 12.
45. Márkus Kitti 10.   97. László Dávid 12.
46. Molnár Richard 10.   98. Mészáros Dávid 12.
47. Németh Mia Kiara 10.   99. Mihályka Lili 12.
48. Pálfy Barbara 10.   100. Nagy Dominik Patrik 12.
49. Pattantyus Márk Benjámin 10.   101. Rába Botond 12.
50. Schnitzer Tamás 10.   102. Andor Roland 13.
51. Somodi Kinga 10.   103. Hegymegi Ferenc 13.
52. Stummer Zoltán 10.        

Kérjük azokat a felvett diákokat, akik időközben úgy döntöttek, hogy mégsem kérnek kollégiumi elhelyezést, minél előbb jelezzék a tgy.hermanisk@gmail.com címen, hogy helyükre az elutasítottak várólistájáról tudjunk kiértesíteni tanulókat! (A felvételi lista az Illés Akadémia labdarúgó kollégistáit nem tartalmazza.)

Kollégiumi beköltözés:

  • 9. évfolyam: 2019. augusztus 29., csütörtök 12:00 - 15:00 között (Szülői értekezlet: 15.00)
  • 10-13. évfolyam: 2019. szeptember 01., vasárnap 16:00 órától
Szerző: 
Kollégiumi munkaközösség