Büszkeségeink a 2018/2019-es tanévben

Akikre büszkék vagyunk

1.csoport (nevelő: Vörösné Fábián Ágota)

Bokor Péter                 (11.KP)            Jó tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért ( korrepetálás – angol)

Darázsdi Dorián           (10.KP)             Jeles tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért és szorgalmáért

Galát Zita                     (10.KP)             Jó tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért, képzőművészeti tevékenységéért, közösségi munkájáért ( korrepetálás - matematika)

Kása Csenge                (9.KP)             Jó tanulmányi eredményéért, kulturális tevékenységéért

Tercz Norbert              (12.KP)             Jeles tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért és szorgalmáért

 

2.csoport (nevelő: Sárfi Noémi)

Bellovics Auróra          (11.L)              Berzsenyi megyei labdarúgó kupa: 2. hely

Biczó Virág                 (11.Vi)            Rajzversenyen országos 3. hely, Legügyesebb Kollégista művészeti rész

Bicsák Boglárka           (9.EV)             Berzsenyi megyei labdarúgó kupa: 2. hely

Bősze Eszter                (11.Vi)            Virágkötő  Szakma Kiváló tanulója, Savaria Floriadae kiemelkedő teljesítményéért

Csuk Nóra                   (9.DVi)            Berzsenyi megyei labdarúgó kupa: 2. hely

Fliszár Boglárka           (10.Vi)            Savaria Floriadae kiemelkedő teljesítményéért

Istenes Tamás              (11.KP)            Országos történelmi verseny 3. hely, BISEL

Káldi Janka                 (10.EV)           Országos lövészeti verseny aranyérem

Kiss-Lantos Hanna       (8.o)                Berzsenyi megyei labdarúgó kupa: 2. hely

Kránitz Alexandra        (9.DVi)            Országos középiskolai törtélelemi verseny 10. hely (400 indulóból)

Nagy Loretta                (10.Vi)            Középiskolai helyíesírási verseny 2. hely

Németh Liza                (10.L)              Berzsenyi megyei labdarúgó kupa: 2. hely

Németh Mia                 (9.L)                Berzsenyi megyei labdarúgó kupa: 2. hely

Pálfy Barbara               (9.L)                Berzsenyi megyei labdarúgó kupa: 2. hely

Varga Noémi               (10.Vi)            Savaria Floriadae kiemelkedő teljesítményéért

 

3.csoport (nevelő: Löveiné Csáji Ilona)

Fitos Mercédesz           (11.EV)           Jó tanulmányi eredményéért és szorgalmáért

Karamán Márk             (9.EV)             Jó tanulmányi eredményéért, a kollégiumban végzett aktív munkájáért

Kelemen Molli             (11. EV)          Jeles tanulmányi eredményéért és szorgalmáért

Pattantyús Márk           (9.DVi)            Jó tanulmányi eredményéért és szorgalmáért

Scheich Tamás             (9.DVi)            Jó tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért

Szabó Bálint                (9.EV)             Jó tanulmányi eredményéért

Szűcs Hanna Gréta       (9.EV)             Jó tanulmányi eredményéért, a csoportért végzett közösségi munkájáért, szervezőkészségéért, a kollégiumban végzett aktív munkájáért

 

4.csoport (nevelő: Kerekes Péter)

Bakos Bence                (10.L)              Rendkívül aktív és eredményes kollégiumok közötti versenyekért

Hajmási Martin            (10.L)              Félévi tanulmányi átlagának korrekciójáért

Kovács Péter               (9.o)                Jó tanulmányi eredményéért

Tama Gergő                 (9.o)                Jeles tanulmányi eredményéért

 

5.csoport (nevelő: Kapiller Ferenc)

Oswald Dániel             (12.o)              Példás magatartásáért, jeles tanulmányi eredményéért

Vajda Bence                (11.L)              Példás magatartásáért, jó tanulmányi eredményéért

 

6.csoport (nevelő: Török Miklós)

Horváth Patrik             (11.EV)           Jó tanulmányi eredményéért, szakmai elkötelezettségéért

László Dávid               (11.EV)           Jó tanulmányi eredményéért

Molnár Richárd            (9.EV)             Jó tanulmányi eredményéért

Rába Botond                (11.EV)           Jó tanulmányi eredményéért, szakmai elkötelezettségéért

Széll Péter                    (11.EV)           Jó tanulmányi eredményéért

Szupper Olivér             (10.EV)           Szakmai elkötelezettségéért

Varga Bence                (10.EV)           Jó tanulmányi eredményéért

 

Szerző: 
Kollégiumi munkaközösség
Címkék: