A 2017/2018-as tanévre kollégiumi felvételt nyert diákjaink

A 2017/2018-as tanévre kollégiumi felvételt nyert diákjaink
9. évfolyam Felsőbb évesek (10-12. évfolyam)
1.   Babaics Ábel 1.   Andor Roland
2.   Bicsák Boglárka 2.   Bacsa Gergely
3.   Birtalan Molli 3.   Bellovics Auróra
4.   Burka Dezső 4.   Berki Boglárka
5.   Cseh Dániel Sándor 5.   Biczó Virág
6.   Darázsdi Dorián 6.   Bokor Mihály
7.   Dugmanics Tamás Armand 7.   Bokor Péter
8.   Ezüst Tűzvirág 8.   Bönöck Viktória Piroska
9.   Fliszár Boglárka 9.   Bősze Eszter Anna
10.   Fodor Rebeka 10.   Bróz Fábián
11.   Hajtó Antónia 11.   Csiki Hanna Virág
12.   Hóbor Rebeka 12.   Csonka Réka
13.   Illés Marcell 13.   Dávid Szilveszter
14.   Kiss Tamás Endre 14.   Debreczeni Beáta Paula
15.   Kovács Rebeka 15.   Fitos Mercédesz
16.   Kővári Dávid 16.   Forró Norbert
17.   Kurucz Dávid 17.   Galát Zita
18.   Makai István Dániel 18.   Görbicz Levente
19.   Miks Viktória 19.   Hegymegi Ferenc
20.   Mórocz Barnabás 20.   Herczeg Laura
21.   Nagy Loretta 21.   Homlok Bálint Márk
22.   Németh Amanda 22.   Horváth Anna
23.   Németh Bálint 23.   Horváth Patrik
24.   Németh Liza 24.   Huszár Mónika
25.   Pethő Petra 25.   Istenes Tamás Ervin
26.   Riesner Gréta Gabriella 26.   Kárpáti Csanád
27.   Rosta Dávid 27.   Kelemen Molli
28.   Ruisz Artúr 28.   Kertész Armand
29.   Sámson Dóra Adrienn 29.   Kertész Bálint András
30.   Szabó Marcell 30.   Kovács Dóra Ágnes
31.   Szőke Gergő 31.   Könye-Balla Emese
32.   Szupper Olivér András 32.   Köppel Marcell Lóránt
33.   Tarsoly Gyula Krisztián 33.   László Dávid
34.   Timbókovics Balázs 34.   Madácsi Máté
35.   Tóth Bence 35.   Malinóczki Klaudia
36.   Tóth Máté 36.   Mészáros Dávid
37.   Tóth Richárd 37.   Mihályka Lili
38.   Varga Bence 38.   Miklós Fruzsina
39.   Varga Noémi Csenge 39.   Nagy Dominik Patrik
  40.   Németh Gyula
  41.   Némethy Zsolt Gergely
  42.   Pap László
  43.   Rába Botond
  44.   Rékasi Márton
  45.   Sáfár Patrícia Dalma
  46.   Scher Krisztina
  47.   Stálovics Alexandra
  48.   Szabó Ákos
  49.   Szabó Péter
  50.   Széll Péter
  51.   Szijártó Máté
  52.   Tasnádi Beáta
  53.   Tatár Levente Zsolt
  54.   Tercz Norbert
  55.   Tomasits Kristóf
  56.   Tóth Bálint Ferenc
  57.   Tüske Márton
  58.   Tűü Dávid
  59.   Vaáry Marcell

Kérjük azokat a felvett diákokat, akik időközben úgy döntöttek, hogy mégsem kérnek kollégiumi elhelyezést, minél előbb jelezzék a tgy.hermanisk@gmail.com címen, hogy helyükre az elutasítottak várólistájáról tudjunk kiértesíteni tanulókat! (A felvételi lista az Illés Akadémia labdarúgó kollégistáit nem tartalmazza.)

Kollégiumi beköltözés:

  • 9. évfolyam: 2017. augusztus 30. 12:00 órától (Szülői értekezlet: 16.00)
  • 10-11-12. évfolyam: 2017. augusztus 31. 12:00 órától
Szerző: 
Tánczos György
Címkék: