Tanulócsoportok 2013/2014

1. tanulócsoport: (Vörösné Fábián Ágota)

Agócs Adrienn - 9.D; Bagics Brigitta - 12.KP; Boda Emese - 12.KP; Bódi Bianka - 11.KT; Boncz Erik - 9.P; Dávid Barbara - 10.S; Esztó Brenda - 10.Pvi; Gáspár József Pál - 10.Pvi; Horváth Brigitta - 11. Vvi; Kígyós Petra - 9.D; Kovács Adél - 11.S; Laczik Ádám  - 9.P; Pálffy Evelin - 12.KP; Rumi Dániel - 10.Pvi; Rumi Dominik - 9.D; Simon Renáta - 10.Pvi; Stummer Gergő - 9.P; Szabó Roland - 10.Pvi; Szabó Zsófia - 9.D; Szekér Réka - 9.EV; Szijártó Petra - 10.Pvi; Takács Boglárka - 12.EKP; Takács Dániel - 10.Pvi; Vajai Kata - 10.Pvi; Wágner Rebeka - 10.Pvi


2. tanulócsoport: (Márkusné Sárfi Noémi)

Csizmadia Lúcia - 9.Vi; Fischer Eszter - 10.V; Kovács Fanni - 9.KV; Kovács Szabina - 9.Vi; Kőhegyes Kinga - 9.Vi; Lancsák Tímea - 9.Vi; Leróth Martin - 10.V; Major Fanni - 9.Vi; Megyesi Martin - 10.V; Meixner Dávid - 10.V; Molnár Bettina - 14.Vi; Molnár Melitta - 10.KV; Nagy Petra - 10.KV; Németh Klaudia - 9.Vi; Németh Réka - 10.KV; Pál Réka - 9.Vi; Petrétei Vanessza - 9.Vi; Ruzsik Ferenc - 10.KV; Sebestyén Márta - 12.Vi; Soós Lea - 9.KV; Soponyai László - 10.V; Szabó Patrícia - 9.Vi; Takács Eszter - 9.Vi; Tóth Dzsenifer - 14.Vi; Túri Babett - 10.KV; Vígh Vivien - 9.KV


3. tanulócsoport: (Domján Péter)

Benedek Bendegúz - 12.KP; Czigány Krisztián - 9.D; Cseresznyés Kornél - 11.V; Csóbor Gábor - 9.K; Fischer Ádám - 9.EV; Főző Balázs - 11.KP; Gargya Balázs - 11.V; Gergó Richárd - 12.V; Horváth Ákos  - 9.EV; Jónás Gergő - 9.K; Koós Gergő - 11.V; Nagy Áron - 12.KP; Nagy Attila - 9.EV; Németh Dávid - 11.KP; Ódor Balázs - 9.K; Palestro Diego Salvador - 9.K; Pap Máté - 12.KP; Reider Lajos - 12.V; Sipos Dániel - 13.EKVVi; Szalay András - 9.EV; Takó Dániel - 13.EKVVi; Talabér Erik - 9.K; Tóth Gábor - 9.EV; Varga Zoltán - 11.V; Vízlendvai Martin - 9.EV


4. tanulócsoport: (Simonné Tamássy Judit)

Burai Erik - 7; Buti Tibor - 6; Czingráber Máté - 10; Czuczi Péter - 7; Fodor Ákos - 10; Gorácz Máté - 10; Kiss Tamás - 7; Kónya Imre - 7; Kretz Bálint - 10; Labát Krisztofer - 7; Latyák Bence - 8; Markovics Bence - 10; Nagy Bence - 6; Petró Balázs - 10; Rédei Adrián - 5; Sinanovic Sinan - 10; Soós Bence - 10; Szabó Bence - 10; Szabó Dániel - 8; Szalai Csaba - 8; Szalay Szabolcs - 6; Szilágyi Adrián - 7; Tálos István - 7; Tóth Máté - 10; Vörös Máté - 10


5. tanulócsoport: (Löveiné Csáji Ilona)

Baksics Ákos - 11; Bedi Noel - 12; Bölcsföldi Milán - 11; Dedics Alex - 12; Grabant Bence - 12; Grabant Péter - 12; Gyurján Márton - 12; Hegedűs János - 11; Hirschler Bence - 11; Horváth Kevin - 10; Lempeg Olivér - 10; Medgyes Zoltán - 12; Megyeri Gábor - 11; Milkó Dániel - 11; Molnár Dániel - 10; Németh Áron - 12; Németh Márió - 12; Sarang Dániel - 11; Szabó Dániel - 11; Török Milán - 10; Vlasics Dániel - 12

...


6. tanulócsoport: (Büki Zoltán)

Bolboaca Sergiu - 9; Bolla Gergő - 8; Bontó Marcell - 8; Czene Péter - 9; Derdák Szilveszter - 9; Göncző László - 9; Horváth Márk - 9; Kismárton Milán - 9; Kiss Bence - 8; Kovács Zalán - 9; Mészáros Dominik - 10; Molnár Márk - 9; Molnár Tamás - 10; Nikitscher Tamás - 8; Orovecz Ádám - 9; Sály Péter - 10; Schener Bálint - 8; Szabó Ábel - 9; Szalka Dominik - 9; Szőke Dániel - 10; Tiba Levente - 9; Tóth Gergő - 10; Tóth Kende - 9; Tóvizi Patrik - 9